W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz zapotrzebowaniem rynku lokalnego na indywidualne urządzenia dostosowane do potrzeb każdego klienta firma nasza oferuje szeroką gamę agregatów skraplających, zespołów sprężarkowych oraz kompletnych maszynowni chłodniczych. Swoje urządzenia produkujemy z podzespołów światowych koncernów dostarczających  urządzenia chłodnicze - takich jak: Bitzer, Copeland, Frascold, Danfoss i wielu innych.

Nasza produkcja nie obejmuje seryjnych urządzeń  a jedynie indywidualne zlecenia wg specyfikacji i upodobań naszych klientów. Jesteśmy w stanie wyprodukować urządzenia o małych mocach, jak również zespoły wielkogabarytowe sięgające wydajnością nawet do 600 kW. Rozwój naszych produktów i dostosowanie ich do potrzeb naszych klientów jest dla firmy Ice Group ważne tak samo jak ich jakość a co za tym idzie niezawodność w eksploatacji.

Konieczność podnoszenia jakości oferowanych przez nas produktów zmusza nas do ciągłej pracy i rozwoju naszych pracowników. Nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje dzięki odbywanym szkoleniom stają się kadrą ludzi potrafiąca stworzyć każdy nawet najbardziej wyszukany projekt

 
Siedziba firmy
ul. Ciołkowskiego 88
15-545 Białystok
Kontakt:
tel. /85/ 740 32 80
fax. /85/ 740 32 82